DreamTeamExpert - Autorskie warsztaty poświęcone zarabianiu na rynku Forex za pomocą Ekspertów (EA). Gwarantowane bardzo cenne rady, wskazówki oraz zaskakujące spojrzenie na rynki. Zaproszeni są wszyscy, którzy dzielą pasję sukcesywnego zarabiania na rynkach lewarowanych razem z portalem sTrader. Zobacz więcej >>

Konta centowe - wady i zalety

Wszystko co dotyczy niebezpiecznych styli inwestycyjnych
JustDarro
Moderator globalny
Posty: 5718
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2015, 17:20
Lat na Forex: 9
Lokalizacja: Dublin
Liczba podziękowań: 54 razy
Otrzymano podziękowania: 21 razy
Kontakt:

Re: Konta centowe - wady i zalety

#11

Post autor: JustDarro »

Witam

Podobnie u mnie zysk 100 Euro z lekkim dodatkiem. Zero stresu i swoboda gry. Konta centowe dają bardzo duży komfort psychiczny i szerokie możliwości. Jeśli ktoś chce większe zyski to może wpłacić więcej ale mimo to może to zrobić na centówkach i podnieść lota. Chodzi o to że centówki sprawiają że MM rozwija skrzydła.

Pozdrawiam


Osoby szukające porządnej wiedzy zapraszam do kontaktu.
___________________________________________________________________________
Atlantian: https://www.fxblue.com/users/atlantian
Virtuo: https://www.fxblue.com/users/virtuomultitrading
North East Way: https://www.fxblue.com/users/north_east_way
Awatar użytkownika
fxpleyer123
Gaduła
Posty: 179
Rejestracja: niedziela 10 gru 2017, 11:23
Lat na Forex: 5
Liczba podziękowań: 1 czas
Otrzymano podziękowania: 23 razy

Re: Konta centowe - wady i zalety

#12

Post autor: fxpleyer123 »

Rynek jest teraz pojebany jeśli ktoś na nim chce się doszukać jakiś powtarzalnych wzorców to na pewno będzie tracił , SI jest zaprzęgnięta do trdingu kupują sprzedają w losowych miejscach . Ja gram teraz bez SL kupiłem edka trochę wziął spadł na ryj zamknołem 4pozycje najbardziej tracące i otworzyłem 4 kolejne w miejscu w którym volumen wygasa (dolna elipsa) nie potrzebnie dałem TP na zasięgu N pewne jest jedno - IMPULS i KOREKTA i na to trzeba grać może opisze ę strategie w dziale strategie hehe ;)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


IC Trading - Konta demo bez ograniczeń. Testuj strategie ile chcesz i jak długo chcesz >>
Awatar użytkownika
Kulfon
Przyjaciel forum
Posty: 893
Rejestracja: wtorek 03 lut 2015, 19:16
Lat na Forex: od 2012
Liczba podziękowań: 13 razy
Otrzymano podziękowania: 17 razy

Re: Konta centowe - wady i zalety

#13

Post autor: Kulfon »

1k$ mam na mysli kona centowe. Z 1k$ na mikro nie ma nawet co sie bawic - moim zdaniem.
Ja kompa nie mam wlaczonego 24/5, tylko okolo 12-14h. Nie mam też VPS - od 2 lat tak jade i nie wiem w czym ten VPS ma mi niby pomoc :P
Wyjebongo na prąd. Mam panele na dachu :D Poza tym mam jeszcze dwa konta na mikrolotach w ICM. Zoabcz na portfel Darro ile tam tego chodzi i nabija hajsiwo :mrgreen:

JustDarro pisze: środa 01 maja 2024, 19:15 Chodzi o to że centówki sprawiają że MM rozwija skrzydła.
Pozdrawiam
Dokładnie, potwierdzam. Nawet Atlant inaczej dobiera lota przy martyngale 1.5. Bo na mikrolocie od razu jest przeskok do 0.02, a na centach jest 0.1, 0.15, 0,23, a to ma znaczenie...


"Porażka jest okazją aby zacząć wszystko od początku, ale mądrzej." - H. Ford
IC Trading - Konta demo bez ograniczeń. Testuj strategie ile chcesz i jak długo chcesz >>
Awatar użytkownika
fxpleyer123
Gaduła
Posty: 179
Rejestracja: niedziela 10 gru 2017, 11:23
Lat na Forex: 5
Liczba podziękowań: 1 czas
Otrzymano podziękowania: 23 razy

Re: Konta centowe - wady i zalety

#14

Post autor: fxpleyer123 »

Panele zwykle wyłączają jak wszystkim prąd produkują zresztą co to za technologia do której muszą dopłacać i ją subsydiować bo nie jest w stanie sama na siebie zarobić ? Skoro dobrze to ssie to wpłacajcie 1k ojro na centowe poziom emocji zapewne wzrośnie ;) zyski również Tak mi się przypomniało z dawnych lat że RoboForex oferował kiedyś ubezpieczenie transakcji od straty ,na określony czas (SL czasowy) jeśli transakcja poszła w stratę traciłeś tylko kwotę na którą była ubezpieczona do danego dnia godziny itp ale jeśli poszła w TP to i tak opłata którą z góry pobrali trafiała na ich konto , sprytnie to sobie wymyślili a mogli bo to broker MM :D skubali zarówno na zysku jak i na stracie :lol:


IC Trading - Konta demo bez ograniczeń. Testuj strategie ile chcesz i jak długo chcesz >>
ODPOWIEDZ