DreamTeamExpert - Autorskie warsztaty poświęcone zarabianiu na rynku Forex za pomocą Ekspertów (EA). Gwarantowane bardzo cenne rady, wskazówki oraz zaskakujące spojrzenie na rynki. Zaproszeni są wszyscy, którzy dzielą pasję sukcesywnego zarabiania na rynkach lewarowanych razem z portalem sTrader. Zobacz więcej >>

Konsultacje CA&PP

Konsultacje dotyczące strategii CA&PP - Candles Analysis & Pivot Points
Regulamin forum
Uwaga! Zgodnie z regulaminem (Reklama na forum pkt.9) dział Konsultacje został wyodrębniony jako dział komercyjny, który stanowi prywatną inicjatywę moderatora tego działu i w żadnym wypadku nie należy utożsamiać treści tu zawartych z Forexcity. Nadrzędną ideą jaka przyświeca naszemu forum to bezpłatne dzielenie się wiedzą i to nie ulega zmianie. Autor zawartych tutaj treści, przez cały czas udziela się na forum w ramach naszych wartości. W przypadku poświęconego czasu prywatnego regulują to już odrębne zasady niezwiązane z Forexcity.
Dykta5
Gość
Posty: 7
Rejestracja: sobota 01 wrz 2018, 22:33
Lat na Forex: 1

Re: Konsultacje CA&PP

#21

Post autor: Dykta5 »

Konsultacje indywidualne.
Byliśmy dzisiaj z bratem (Bajer DM) na korkach u Michała. Jesteśmy bardzo zadowoleni, rozjaśnił nam sposób działania wstęgi CAPP, na co zwracać uwagę, kolejność wejścia, co mierzyć itp.
Do tej pory myśleliśmy że będziemy wchodzić na każdej zielonej nad wstęgą i każdej czerwonej pod wstęgą. Ale nie tędy droga ;) Lepiej mieć mniej dziennych wejść, ale bardziej pewnych.
Polecamy konsultacje u Michała.
Jesteśmy bardzo zadowoleni.
😊😊😊😊


daypool
Gość
Posty: 4
Rejestracja: niedziela 12 sie 2018, 16:10
Lat na Forex: 3

Re: Konsultacje CA&PP

#22

Post autor: daypool »

A ja ze swojej strony mogę powiedzieć, iż człowiek, nie zdaje sobie sprawy jak wyjaśnienie z pozoru drobnych spraw, może zmienić nasze podejście do rynku. Michał jest taka osobą, która widać, że nie dostała raczej nic na tacy, a uczył się rozumieć rynek, i umie to przekazać, o ile ktoś chce słuchać ;) konkret człowiek na konkret miejscu ;) zdecydowanie godny polecenia "szkoleniowiec" ;p Warto pogadać, warto zadawać pytania, nie bać się ich, i wiedzieć przede wszystkim czego się chce ;) a Michał zapewne wiele wyjaśni ;) Good Job! <piwo>


IC Trading - Konta demo bez ograniczeń. Testuj strategie ile chcesz i jak długo chcesz >>
mattex
Gaduła
Posty: 60
Rejestracja: czwartek 29 cze 2017, 15:52
Lat na Forex: 0

Re: Konsultacje CA&PP

#23

Post autor: mattex »

Przedmowcy juz chyba wszystko napisali ;) Rowniez polecam tego typu Konsultacje Michal wiele rzeczy mi wyjasnil i nakierowal jak poprawnie szukac sygnalow wejsc. Pozostaje teraz cwiczyc az bedzie pewnosc ze mozna zaryzykowac realne pieniadze na trading. Polecam ;)


IC Trading - Konta demo bez ograniczeń. Testuj strategie ile chcesz i jak długo chcesz >>
Awatar użytkownika
Piotr255
Gaduła
Posty: 55
Rejestracja: środa 04 paź 2017, 22:39
Lat na Forex: 0

Re: Konsultacje CA&PP

#24

Post autor: Piotr255 »

Jestem po konsultacji u Michała. Bardzo usystematyzowana i rzeczowo podana wiedza. Ogromne wsparcie i pomoc w eliminacji błędów to kwestie, które procentują, ponieważ oszczędzają mi mnóstwo czasu, nerwów i pieniędzy. Pieniądze nie stracone na rynku, to pieniądze zarobione. Mega polecam!


Niższa prowizja u brokera ICMarkets: 5,5$ zamiast 7$. Info PW
IC Trading - Konta demo bez ograniczeń. Testuj strategie ile chcesz i jak długo chcesz >>
Awatar użytkownika
Michał-fx
Moderator globalny
Posty: 6566
Rejestracja: środa 31 gru 2014, 15:24
Lat na Forex: 7
Kontakt:

Re: Konsultacje CA&PP

#25

Post autor: Michał-fx »

Bardzo sie ciesze ze moje konsultacje tak Wam przypadły do gustu :) Jest mi bardzo miło z tego powodu ze mogłem Wam pomoc i wzbogacic Wasz trading :)
Wątek i szerzenie ewenementu CAPP oraz nowy model prezentuje tutaj : https://www.forum.forexcity.pl/viewtopi ... 053#p40836
Pozdrawiam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


CA&PP - Candles Analysis & Pivot Points

IC Trading - Konta demo bez ograniczeń. Testuj strategie ile chcesz i jak długo chcesz >>
Zablokowany